Lokalna Strategia Rozwoju 2007-2013

Funkcjonowanie LGD

Opracowania wydane przez LGD

Multimedia

 
 

Piszą o Nas

Produkty Tradycyjne Podbabiogórza

       BUGLE ZEMBRZYCKIE
 
 

 

III Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki „AGROTRAVEL”

Informujemy, że w dniach 15–17 kwietnia 2011r. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Podbabiogórze” zamierza uczestniczyć w III Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki „AGROTRAVEL 2011” w KielcachDla wystawców targi AGROTRAVEL będą doskonałym miejscem pozyskania nowych klientów, wprowadzenia na rynek nowych produktów i usług, tworzenia wzmocnienia marki, a także poznania oczekiwań klientów.

 

Dla wystawców targi AGROTRAVEL to nie tylko szansa na przedstawienie oferty turystycznej i możliwości prezentacji miejsca wypoczynku.

Z uwagi na bogaty program imprezy, to niepowtarzalna okazja zapoznania się z kulturą i dziedzictwem naszego kraju, rękodzielnictwem i sztuką ludową, poznanie zwyczajów życia codziennego dawnej wsi oraz degustacji lokalnych i regionalnych produktów kulinarnych. Tegoroczne targi skoncentrowane będą na wiejskim produkcie turystycznym, prezentacji dotychczasowych doświadczeń i dyskusji nad wyzwaniami jakie przed nim stoją.

INFORMUJEMY wszystkich zainteresowanych sektora turystycznego, hoteli, moteli, pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych itp. o możliwości bezpłatnego zamieszczenia na stoisku Lokalnej Grupy Działania „Podbabiogórze” materiałów promocyjno - informacyjnych: wizytówek, ulotek, folderów, katalogów, broszur itp. Materiały należy dostarczyć do 13.04.2011 r. (środa) na adres Biura Zarządu, w przypadku trudności z dojazdem prosimy o kontakt z Biurem w celu omówienia odbioru w/w materiałów.

Zwracamy się z prośbą do Członków Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze” o rozpropagowanie informacji w swoim środowisku.

 

Stowarzyszenie LGD „Podbabiogórze”

ul. Kościelna 5 B,

34-200 Sucha Beskidzka

/33/ 874-41-72

667-609-609 
Wirtualna Ścieżka przez Podbabiogórze

Projekty zrealizowane "Nabory zwykłe"

Projekty zrealizowane "Podbabiogórskie Szachowiska"

Projekty zrealizowane PROW 2014-2020

Sklepik Babiogórski

 

Projekty współpracy

KUCHNIA - projekt współpracy

Ważne linki

 

 

 

PARTNERZY

 

 

 

 

7504385


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

 Operacja mająca na celu sprawne Wdrażanie LSR "Podbabiogórze" na lata 2014-2020, w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR "Podbabiogórze" oraz zrealizowany Plan Komunikacji