Lokalna Strategia Rozwoju 2007-2013

Funkcjonowanie LGD

Opracowania wydane przez LGD

Multimedia

 
 

Piszą o Nas

Produkty Tradycyjne Podbabiogórza

       BUGLE ZEMBRZYCKIE
 
 

 

Informacja

Szanowni Państwo,
     Zarząd Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze” zwraca się z prośbą o przeanalizowanie i wniesienie ewentualnych uwag do Planu szkoleń dla Członków Rady i Pracowników Biura Zarządu Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze” w ramach PROW 2014-2020. Na Państwa uwagi czekamy do 27 listopada 2015r.
    Uwagi do „Planu szkoleń dla Członków Rady i Pracowników Biura Zarządu Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze” należy zgłaszać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w tytule maila: "Konsultacje społeczne – Plan szkoleń" lub przesłać listownie na adres ul. Kościelna 5b, 34-200 Sucha Beskidzka z dopiskiem „Konsultacje społeczne – Plan szkoleń” lub dostarczyć osobiście do siedziby Biura Zarządu Stowarzyszenia.
Plan szkoleń

W imieniu Zarządu
Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze”
Prezes Danuta Kawa

Wirtualna Ścieżka przez Podbabiogórze

Projekty zrealizowane "Nabory zwykłe"

Projekty zrealizowane "Podbabiogórskie Szachowiska"

Projekty zrealizowane PROW 2014-2020

Sklepik Babiogórski

 

Projekty współpracy

KUCHNIA - projekt współpracy

Ważne linki

 

 

 

PARTNERZY

 

 

 

 

7219530


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

 Operacja mająca na celu sprawne Wdrażanie LSR "Podbabiogórze" na lata 2014-2020, w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR "Podbabiogórze" oraz zrealizowany Plan Komunikacji